Про організацію

Організація утворена ініціативними громадянами з метою вивчення громадської думки щодо соціально-економічного та політичного розвитку в регіоні, розвитку міжкультурного діалогу та впровадження демократичних механізмів участі громадськості в прийнятті політичних рішень.

Основні напрямки в роботі організації:

  • сприяння розвитку та розширенню культурних зв’язків з урядовими та з неурядовими організаціями;
    вивчення громадської думки, збір та оприлюднення статистичної інформації, соціологічне дослідження в різних сферах (політичній, культурній, соціальній, економічній та ін.);
  • збирання, обробка та поширення інформації, у тому числі науково-теоретичного та прикладного характеру, щодо програм, тенденцій та проблем суспільного розвитку регіону, зокрема, напрямів та перспектив демократизації різних сфер життя;
  • вивчення та аналіз реального стану та тенденцій розвитку суспільної свідомості громадян України, а також розробка на базі цього рекомендацій державним органам, політичним партіям та громадським об’єднанням щодо консолідації суспільства, демократизації різних сфер життя;
  • моніторинг діяльності місцевих органів влади та участь громадськості в прийнятті рішень на місцевому та регіональному рівні.

З кінця 2016 року організація є партнером «Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень». Регіональні виконавці дослідження «Індекс демократичного розвитку одеської області», «Індекс розвитку інфраструктури» в Одеській області.

Залученість:

В 2016 році експерти організації долучались до регіонального проекту «Громадський моніторинг адміністративних послуг Мінюсту України як дієвий механізм впливу на їх якість». Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). На замовлення Міністерства юстиції України коаліцією громадських організацій на чолі із Центром політико-правових реформ в Одеському та інших  регіонах України. В Одеському регіоні головним виконавцем проекту була Всеукраїнська громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення». Моніторинг якості адмінпослуг, що надають органи реєстрації Мінюсту в Іллічівську, Одесі, Ізмаїлі та Южному. Експерти організації були відповідальними за опитування в м. Ізмаїлі.

Партнерство:

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України».

Ренійська міська рада, з якою підписано Меморандум про співпрацю.

З 2015 року члени партнерства за «За прозорі місцеві бюджети». Детальніше про річні звіти партнерства за посиланням.

З кінця 2016 року партнери «Поліського фонд міжнародних та регіональних досліджень». Регіональні виконавці дослідженнь «Індекс демократичного розвитку Одеської області» (Всеукраїнська прес-конференція); «Індекс розвитку інфраструктури» в Одеській області. Детальніше про результати спільної роботи за посиланнями тут і тут. Скачати звіт партнерства тут.